• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Вітаємо з Днем Гідності та Свободи!

eye

76

Новини

img

Шановна громадо! 

 

    Щиро вітаємо з Днем Гідності та Свободи!

 

   Указом Президента України 21 листопада визначено Днем Гідності та Свободи. Цей день став символом становлення в Україні ідеалів свободи та демократії, і кожного року має нагадувати наступним поколінням про визначні події в історії Незалежної України.

  Події, що відбувалися з нашим суспільством на зламі 2013/14 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України. У ці чи не найскладніші часи – часи випробувань і новітніх викликів саме на нас з вами покладена відповідальність за збереження свободи та незалежності нашої української держави. Прикладом нам мають слугувати сучасні герої – полеглі воїни Небесної сотні.

    У цей визначний день ми маємо схилити голови та віддати шану тисячам наших військовослужбовців, які пожертвували та щомиті жертвують своїм життям і здоров’ям за єдність і кращу долю України в Донецькій та Луганській областях, щоденно відбиваючи агресивні напади російських загарбників та їх помічників місцевих сепаратистів та терористів. Ми вшановуємо мужність, героїзм та незламне прагнення українського народу до свободи та незалежності.

     Навіть у найважчих обставинах ніколи не переступайте за межу, де починаються сумління совісті. Не давайте володарювати над собою інстинктам та егоїстичним бажанням наживи. Будьте гідними, долайте гідно будь-які перешкоди, крокуйте по життю з високо піднятою головою, дивіться прямо в очі і другові і ворогові.

     Бажаємо міцного здоров’я, мирного неба, душевного спокою та глибокої віри у гідне майбутнє України! Хай ніколи відчуття гідності та свободи не залишає Вас! Родинної злагоди та віри в щасливе майбутнє України.

Назад до розділу

Опитування

Тестове опитування

Триває до 19/12/2019

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію