• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Рішення сесій районної ради VII скликання 2020 рік

50 cесія

1. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Добропільського району на 2020 рік.

2. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії районної ради від 20.12.2019 №VІІ – 41/6 «Про районний бюджет на 2020 рік».

3. Про внесення змін до районної програми забезпечення Добропільською районною державною адміністрацією виконання повноважень виконавчої влади та реалізації делегованих повноважень по забезпеченню державної політики в бюджетній і соціальній сфері та забезпечення виконання заходів програми економічного і соціального розвитку Добропільського району на 2020рік

4. Про надання згоди на безоплатну передачу бібліотечного фонду, матеріальних цінностей Ганнівської, Вірівської, Новоукраїнської, Новодонбаської, Святогорівської, Шевченківської, Світлівської сільських бібліотек Добропільської районної централізованої бібліотечної системи з балансу відділу культури, молоді та спорту Добропільської райдержадміністрації на баланс Добропільської міської об’єднаної територіальної громади

5. Про передачу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Добропільського району в комунальну власність Добропільської міської об’єднаної територіальної громади.

6. Про передачу комунального некомерційного підприємства «Районний центр первинної медико-санітарної допомоги Добропільської районної ради» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Добропільського району до комунальної власності територіальної громади Криворізької сільської ради.

7. Про вихід зі складу засновників комунального некомерційного підприємства «Районний центр первинної медико-санітарної допомоги Добропільської районної ради».

8. Про затвердження розпоряджень, прийнятих у міжсесійний період.

Результати поіменного голосування

 

48 сесія

1. Про хід виконання рішення сесії районної ради від 20.12.2019 №VII-41/3 «Про Програму економічного і соціального розвитку Добропільського району на 2020 рік» за підсумками 9 місяців поточного року».

2. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Добропільського району на 2020 рік.

3. Про хід виконання рішення сесії районної ради від 20.12.2019 №VІІ – 41/6 «Про районний бюджет на 2020 рік» за підсумками 9 місяців 2020 року.

4. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії районної ради від 20.12.2019 №VІІ – 41/6 «Про районний бюджет на 2020 рік».

5. Про надання згоди на передачу майна з балансу КНП «Районний ЦПМСД Добропільської районної ради» на баланс Шахівської сільської ради.

6. Про надання згоди на передачу транспортного засобу з балансу КНП «Районний ЦПМСД Добропільської районної ради» на баланс Шахівської сільської ради.

7. Про припинення діяльності лікувально-профілактичних підрозділів КНП «Районний ЦПМСД Добропільської районної ради».

8. Про списання на позабалансовий рахунок майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Добропільського району, яке знаходиться на балансі Комунального підприємства «Агрокомсервіс» Добропільської районної ради Донецької області.

9. Про передачу Комунального підприємства «Агрокомсервіс» Добропільської районної ради Донецької області зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Добропільського району до комунальної власності територіальної громади Криворізької сільської ради Добропільського району.

10. Про вихід зі складу засновників Комунального підприємства «Агрокомсервіс» Добропільської районної ради Донецької області.

11. Про внесення змін до рішення сесії Добропільської районної ради від 25 вересня 2020 року №VII-47/19.

12. Про затвердження переліків об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Добропільського району.

Результати поіменного голосування

49 сесія

1. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Добропільського району на 2020 рік.

2. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії районної ради від 20.12.2019 №VІІ – 41/6 «Про районний бюджет на 2020 рік».

3. Про надання згоди на безоплатну передачу бібліотечного фонду, матеріальних цінностей Добропільської, Завидокудашевської, Криворізької, Мирненської, Новофедорівської, Шилівської сільських бібліотек Добропільської районної централізованої бібліотечної системи з балансу відділу культури, молоді та спорту Добропільської райдержадміністрації на баланс територіальної громади Криворізької сільської ради.

4. Про надання згоди на безоплатну передачу бібліотечного фонду, матеріальних цінностей Нововодянської сільської бібліотеки Добропільської районної централізованої бібліотечної системи з балансу відділу культури, молоді та спорту Добропільської райдержадміністрації на баланс Білозерської міської об’єднаної територіальної громади.

5. Про надання згоди на безоплатну передачу матеріальних цінностей з балансу районного культурно-методичного центру відділу культури, молоді та спорту Добропільської райдержадміністрації на баланс територіальної громади Криворізької сільської ради.

6. Про надання згоди на безоплатну передачу матеріальних цінностей з балансу районного культурно-методичного центру відділу культури, молоді та спорту Добропільської райдержадміністрації на баланс Добропільської міської об’єднаної територіальної громади.

7. Про передачу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Добропільського району в комунальну власність Білозерської міської об’єднаної територіальної громади.

8. Про передачу об’єктів (майна) Нововодянської ЗОШ І-ІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Добропільського району до комунальної власності Білозерської міської об’єднаної територіальної громади.

9. Про передачу об’єктів (майна) Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Добропільського району до комунальної власності територіальної громади Криворізької сільської ради.

10. Про передачу об’єктів (майна) Шилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Добропільського району до комунальної власності територіальної громади Криворізької сільської ради.

11. Про передачу об’єктів (майна) Добропільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Добропільського району до комунальної власності територіальної громади Криворізької сільської ради.

12. Про передачу об’єктів (майна) Святогорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Добропільського району у комунальну власність Добропільської об’єднаної територіальної громади.

13. Про передачу об’єктів (майна) Ганнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Добропільського району у комунальну власність Добропільської об’єднаної територіальної громади.

14. Про передачу об’єктів (майна) Опорного закладу «Світлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області» зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Добропільського району у комунальну власність Добропільської об’єднаної територіальної громади.

15. Про надання згоди на списання основних засобів з балансу відділу освіти Добропільської районної державної адміністрації, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ Добропільського району.

Результати поіменного голосування

47 сесія

1. Про хід виконання рішення сесії районної ради від 20.12.2019 № VІІ – 41/3 «Про Програму економічного і соціального розвитку Добропільського району на 2020 рік» за підсумками І півріччя поточного року.

2. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Добропільського району на 2020 рік.

3. Про хід виконання рішення сесії районної ради від 20.12.2019 року № VIІ-41/6 «Про районний бюджет на 2020 рік» за підсумками І півріччя 2020 року.

4. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії районної ради від 20.12.2019 №VІІ – 41/6 «Про районний бюджет на 2020 рік».

5. Про внесення змін до районної програми забезпечення Добропільською районною державною адміністрацією виконання повноважень виконавчої влади та реалізації делегованих повноважень по забезпеченню державної політики в бюджетній і соціальній сфері та забезпечення виконання заходів програми економічного і соціального розвитку Добропільського району на 2020рік.

6. Про хід виконання рішення сесії районної ради від 21.02.2020 №VII-42/7 «Про затвердження Програми Правопорядок-2020» за І півріччя 2020 року.

7. Про роботу комунального некомерційного підприємства «Районний центр первинної медико-санітарної допомоги Добропільської районної ради» за підсумками І півріччя 2020 року.

8. Про внесення змін до рішення сесії районної ради від 22.05.2020 №VII-44/5 «Про передачу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Добропільського району в комунальну власність територіальної громади Шахівської сільської ради».

9. Про внесення змін до рішення сесії районної ради від 22.05.2020 №VII-44/6 «Про передачу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Добропільського району в комунальну власність територіальної громади Криворізької сільської ради».

10. Про надання згоди на передачу майна з балансу КНП «Районний ЦПМСД Добропільської районної ради» на баланс Шахівської сільської ради.

11. Про звіт т.в.о. директора комунального закладу «Районна дитячо-юнацька спортивна школа» Добропільської районної ради про роботу закладу у першому півріччі 2020 року.

12. Про звіт директора комунального підприємства «Агрокомсервіс» Добропільської районної ради про роботу підприємства за І півріччя 2020 року.

13. Про проведення звітів депутатів районної ради VII скликання.

14. Про план роботи Добропільської районної ради на ІV квартал 2020 року.

15. Про присвоєння звання Почесний громадянин Добропільського району.

16. Про затвердження розпоряджень, прийнятих у міжсесійний період.

17. Про затвердження Положення та структури комунальної організації (установи, закладу) Добропільська районна централізована бібліотечна система в новій редакції.

18. Про створення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Добропільської районної ради Донецької області».

19. Про передачу об’єктів (майна) Добропільського районного Центру еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Добропільського району у спільну власність територіальних громад міст та селищ, що знаходяться в управлінні Добропільської міської ради

Результати поіменного голосування

45 сесія

1. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Добропільського району на 2020 рік

2. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії районної ради від 20.12.2019 №VІІ – 41/6 «Про районний бюджет на 2020 рік».

3. Про внесення змін до Комплексної Програми «Про оздоровлення та відпочинок дітей Добропільського району на 2018-2022 роки».

4. Про внесення змін до районної програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018-2020 роки»

4. Про скасування рішення сесії районної ради від 07.11.2019 № VII – 40/4 «Про передачу бюджетної установи - Добропільський районний Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Добропільського району до комунальної власності територіальної громади міста Добропілля»

Результати поіменного голосування